Günün Hissesi

ISMEN- Günün Hissesi 20 Aralık 2023

ISMEN hissesinin grafiğini incelediğimizde hissenin ciddi bir yükselişin ardından geri çekildiğini görüyoruz. Kısa vadede satış baskısı henüz kırılmamış. Haftalık kapanış olarak 30.80 üzerinde bir kapanış yaptığı takdirde görünümü nötr olabilir. Pozitif görünüm için 32.55 üzerinde kapanışlar alması önemli. Aşağıda ise 28.40 bölgesinde tutunması gerekiyor. Bu bölge kırıldığı takdirde ise aşağıda destek bölgesi 26.90. (Analiz kısa vadeli yapılmıştır.)

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bizi youtube dan takip etmek için tıklayınız.

Bizi instagram dan takip etmek için tıklayınız.

Bizi telegram dan takip etmek için tıklayınız.

Bizi X ten takip etmek için tıklayınız

VioptaMaradona (HİSSE ANALİZLERİ) X den takip etmek için tıklayınız.

Yatay Reklam Alanı (728x90)

VioptaMaradona

Piyasaya karşı yapıcı ancak kesinlikle tutucu değil. Günlük olarak alır ve yine günlük olarak verir. Barcelona'da tiki taka, Viop'taMaradona!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu