Ekonomi Haberleri

Kemerlerinizi Bağlayın! Seçimde Yaşanan Rezalet Piyasaları Ateşe Verdi… Dolar Fırladı

Dolar, Türkiye piyasalarının açık olmadığı sıralarda uluslararası piyasalarda ilk işlemlerde 19,66 TL’ye kadar yükseldi.

 

 

Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için oylar sayılmaya devam ediyor.

 

CHP lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı’nın oyunun yüksek olduğu sandıklarda üst üste itiraz yapılarak sistemin bloke edildiğini iddia etti.

CHP Genel Merkezi’nde 15 Mayıs’ta basın açıklaması düzenleyen Kılıçdaroğlu “Oyumuzun yüksek olduğu sandıklarda üst üste itirazlarla sistemi bloke ediyorlar,” dedi.

Kılıçdaroğlu, “Ankara’da 300, İstanbul’da 783 sandıkta ısrarla itirazlar var. 6 kere itiraz edilen sandık var. 11 kere itiraz edilen sandık var,” dedi.

 

Dünyanın gözü ise bu seçimde.

Dolar/TL, Türkiye piyasalarının kapalı olduğu saatte uluslararası işlemlerde 01.47 itibarıyla, 19,66 TL’den işlem görüyor.

 

Euro/TL ise 21,30 TL bandında hareket ediyor.

 

Gram altın da aynı dakikalarda 1266 lirada işlem görüyor.Bu makale daha öncesinde Para Analiz tarafından ele alınmıştır. Daha fazla detay için linke tıklayabilirsiniz.

Yatay Reklam Alanı (728x90)

BorsaYorum

Merhaba Halka Arz Gündem sitemize hoş geldiniz. Yaklaşık 10 yıllık deneyimimle beraber yeni web sitesi kurdum ve küçük yatırımcıyı korumak amacıyla bu sitede bir çok bilgi paylaşımında bulunacağım. Bu sitede borsa, halka arzlar, hisse senetleri ve bol bol yorumlarla beraber sizleri bilgilendiriyor olacağım. Amacımız parayı kazanmak ve çoğaltmak bu yolda her zaman Küçük Yatırımcı'nın yanındayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu