Ekonomi Haberleri

Son dakika: İsveç’in NATO onayı Resmi Gazete’de yayımlandı!

İsveç’in NATO’ya katılımına izin veren yasa, Resmi Gazete’nin çift sayısında yayımlandı.

Son dakika: İsveç'in NATO onayı Resmi Gazete'de yayımlandı! HABERLER, Ekonomi Haberleri Rota Borsa

Resmi gazetenin sık sayısında yer alan 3 yazıda “1. 5 Temmuz 2022 tarihinde Brüksel’de imzalanan “İsveç Krallığının Kuzey Atlantik Antlaşması’na Katılımına İlişkin Protokol”ün onaylanması uygun görüldü. Bu kanun yayımı tarihinde yürürlüğe girer. 3. “Bu Kanun hükümlerinin Cumhurbaşkanı tarafından yürütülmesine” karar verildi.

26 Ocak 2024 tarihli Resmi Gazete’de, ”5 Temmuz 2022’de Brüksel’de imzalanan “Kuzey Atlantik Antlaşmasına İsveç Krallığının Katılımına İlişkin Protokol”ün onaylanmasına 9 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesinin 2 inci ve 3 üncü maddeleri gereğince karar verilmiştir. ” ifadelerine yer verildi.

1 Set 3 lü borsa kitabımızı satın almak için tıklayınız.

Bizi youtube dan takip etmek için tıklayınız.

Bizi instagram dan takip etmek için tıklayınız.

Bizi telegram dan takip etmek için tıklayınız.

Bizi X ten takip etmek için tıklayınız

Yatay Reklam Alanı (728x90)

BorsaYorum

Merhaba Halka Arz Gündem sitemize hoş geldiniz. Yaklaşık 10 yıllık deneyimimle beraber yeni web sitesi kurdum ve küçük yatırımcıyı korumak amacıyla bu sitede bir çok bilgi paylaşımında bulunacağım. Bu sitede borsa, halka arzlar, hisse senetleri ve bol bol yorumlarla beraber sizleri bilgilendiriyor olacağım. Amacımız parayı kazanmak ve çoğaltmak bu yolda her zaman Küçük Yatırımcı'nın yanındayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu