Halka Arz Bülteni

Limak Doğu Anadolu Çimento Kaç Lot Verdi? LMKDC Halka Arz Sonuçları

Limak Doğu Anadolu Çimento (LMKDC), 14/15/16 tarihinde kitap toplama sürecine başladı. Şubat 2024’te tamamlandı. LMKDC’nin halka arz sonuçları da açıklandı.

Limak Doğu Anadolu Çimento borsada “LMKDC” sembolü ile işlem görmektedir. 16,20 liradan halka arz edilen Limak Doğu Anadolu Çimento kaç lot teklif etti? Limak Doğu Anadolu Çimento hisselerinin halka arz sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsiniz. 👇🏻

Limak Doğu Anadolu Çimento Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Limak Doğu Anadolu Çimento’nun halka arz hacmi 2,52 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açık payın payı %30,21’dir. Toplamda 155 milyon 930 bin bilet dağıtıldı.

Limak Doğu Anadolu Çimento Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? LMKDC Kaç Lot Verdi?

Limak Doğu Anadolu Çimento’nun hisselerinin halka arzına toplam 3 milyon 243 bin 823 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 36 lot (583 TL) dağıtıldı.

1 Set 3 lü borsa kitabımızı satın almak için tıklayınız.

Bizi youtube dan takip etmek için tıklayınız.

Bizi instagram dan takip etmek için tıklayınız.

Bizi telegram dan takip etmek için tıklayınız.

Bizi X ten takip etmek için tıklayınız

Yatay Reklam Alanı (728x90)

BorsaYorum

Merhaba Halka Arz Gündem sitemize hoş geldiniz. Yaklaşık 10 yıllık deneyimimle beraber yeni web sitesi kurdum ve küçük yatırımcıyı korumak amacıyla bu sitede bir çok bilgi paylaşımında bulunacağım. Bu sitede borsa, halka arzlar, hisse senetleri ve bol bol yorumlarla beraber sizleri bilgilendiriyor olacağım. Amacımız parayı kazanmak ve çoğaltmak bu yolda her zaman Küçük Yatırımcı'nın yanındayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu